Biznes i prawo

w kilku słowach

Kategoria: Świat biznesu

Specjalistyczne szkolenia z tematyki bezpieczeństwa i higieny pracy w Stolicy

Znakomita jakość usług to coś, co znacząco wyróżnia naszą firmę na tle innych. Oferty z górnej półki trafiają do znacznego grona odbiorców, którzy polecają sobie wzajemnie te możliwości. Działając głównie na polu organizacji, ale także technicznego bezpieczeństwa pracy chcemy prezentować rozwiązania, co charakteryzują się kompleksowością. Dodatkowo, wyróżnia nas niezwłoczność działania. Doskonale prowadzone szkolenia bhp warszawa są końcowym efektem starań naszych fachowców, którzy nadal poszukują odpowiednich rozwiązań.
Read More

Pity przeznaczone na roczek dwa tysiące siedemnasty – a więc, następny tekst pochodzący z cyklu „w jakim miejscu szukać?” i „gdzie znaleźć?”

Wewnątrz naszych tekstach już nie jeden raz poruszaliśmy temacik PIT-ów – temat, który to tak naprawdę zmienia się jak w kalejdoskopie, stając się pojedynczym z tych rodzajów tekstów, które przezywamy tematami „rzeki”.
Read More

Elektroniczny obieg faktur zezwala na znaczne pomniejszenie wydatków

Jeżeli firma korzysta z papierowych faktur, to muszą one dotrzeć najpierw do osoby, która kupiła konkretny przedmiot albo usługę, aby ona je podpisała, potem do potwierdzenia przez prezesa, a dopiero na końcu do księgowości, gdzie są wpisywane do systemu.
Read More

Biuro w firmie|Przestrzeń biurowa w firmach

Pierwsza rozmowa rekrutacyjna, a później następne – wszystkie odbywają się w jakimś miejscu. Dość często w związku ze stresem nie zwracamy uwagi na to, jak dane biuro zostało urządzone. Jednak, gdy otrzymujemy pierwszą pracę i pierwsze biurko przy, którym mamy pracować, to patrzymy uważnie na to, gdzie się znaleźliśmy. Często miejsce naszej pracy raczej nas przytłacza niż motywuje do efektywnej i przyjemnej pracy, ale cóż nie powinniśmy narzekać, bo mogliśmy trafić gorzej. Ale prawda jest taka, że często dobrze coś zmienić. Wiadomo, że najpierw trzeba porozmawiać z szefem, ale nie powinniśmy się obawiać. Oczywistością jest, że biuro i firma to dwa nierozłączne elementy. Nieważne czy prowadzimy sprzedaż wysyłkową, czy ludzie przychodzą do nas w jakiejś sprawie. To jak prezentuje się nasze biuro poza tym, że ma wpływ na klientów, wpływa po pierwsze na samych pracowników. Z tego powodu biuro musi być odpowiednio zaaranżowane i wyposażone we wszelkiego rodzaju niezbędne dodatki, które usprawnią pracę.
Read More

75 tys. ludzi dziennie ogląda naszą reklamę, czyli w jaki sposób skutecznie reklamować się w Koninie

Nie od dziś wiemy, że najlepsza reklama to taka, którą rejestrujemy nieświadomie, przykładowo oczekując na skrzyżowaniu na zmianę sygnalizacji. Jak choćby w Koninie, przy zatłoczonej ulicy Kleczewskiej.
Read More

Organizacja szkoleń i zebrań biznesowych – sala szkoleniowa Kraków, sala konferencyjna Legnica

Aktualnie dominuje niezmiernie duża moda na ciągłe kształcenie swoich zdolności i dążenie do osiągnięcia sukcesu w danych dyscyplinach. Coraz więcej osób koncentruje się na karierze, potrzebuje założyć własny biznes i dzięki temu funkcjonować na poziomie.
Read More

Wypełnianie deklaracji podatkowej za 2016 rok przy pomocy narzędzi sieciowych

Ciągnące się kolejki przed Skarbówkami w czasie poprzedzającym ostatni moment złożenia rozliczenia podatkowego z roku na rok wydają się przedłużać.
Rozliczający się od lat wykazują tendencję do odkładania kwestii wiążących się z PIT na ostatni moment – w efekcie okres rozliczeniowy jest dla wielu o wiele bardziej problematyczny niż powinien.
Read More