Biznes i prawo

w kilku słowach

Kategoria: Świat biznesu

Czemu coraz to bardziej komfortową i prostą metodą jest elektroniczne rozliczenie pit?

Każdy, który wykonuje jakąś pracę lub kiedykolwiek w życiu wykonywał jakąś pracę, zastał się z koniecznością oddania rozliczenia podatkowego. Jest to taka rokroczna informacja, w której wypisane jest ile konkretna osoba wypracowała pieniędzy, jak dużo zapłaciła do budżetu państwa w ramach obowiązującego podatku, jak dużo z tych pieniędzy przeznaczonych zostało na koszty leczenia i sporo innych.
Read More

Najnowsze pomysły przeznaczone dla biznesu.

Aby móc efektywnie kierować firmą potrzeba czegoś znacznie więcej aniżeli jedynie wiedza, odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie. Bardzo trudno poradzić sobie bez współczesnych rozwiązań, zwłaszcza tych, jakie ułatwiają prowadzenie wszelkich spraw wiążących się z finansami.
Read More

Uposażenie biurowe na zamówienie dzięki jakiemu miejsce takie będzie praktycznie zaaranżowane oraz perfekcyjne pod kątem designu.

Wyposażenie biurowe na osobiste zamówienie dzięki któremu miejsce to będzie praktycznie zaaranżowane i doskonałe pod względem designerskim to uposażenie o które w rzeczy samej dobrze będzie zadbać już na początkowym etapie organizowania aranżacji w biurze. Kiedy mamy plan, aby pracownikom jak najlepiej wypełniało się podejmowane zobowiązania zawodowe oraz żeby interesanci mieli od razu dobrą opinię na temat zarządzanej przez Nas firmy to musimy wiedzieć o tym, że to w jaki sposób biurowiec się prezentuje jest znaczące.
Read More

Wypełnianie deklaracji podatkowej za 2016 rok przy pomocy narzędzi sieciowych

Przedłużające się kolejki przed Urzędami Skarbowymi w okresie poprzedzającym ostatni moment przedłożenia deklaracji podatkowej z roku na rok wydają się wydłużać.
Rozliczający się od lat wykazują tendencję do odkładania kwestii związanych z Pit-em na ostatni moment – w rezultacie okres rozliczeniowy jest dla wielu o wiele bardziej problematyczny niż powinien.
Read More

W jakich miejscach powinno się szukać naszego mieszkania?

Duża część z nas w trakcie swojego życia staje pewnego razu w obliczu potrzeby zorganizowania swojego pierwszego mieszkania. Jest to w pewnej mierze naturalna kolej rzeczy, jaka ma miejsce w czasie naszego stawania się niezależnym. Obecnie poszukiwanie miejsca na pierwszego mieszkanie jest tymczasem wyzwaniem niebywale karkołomnym. Na rynku posiadłości znajduje się bowiem obiektywnie wiele sugestii, jakie bez kłopotu mogą zostać przez nas wyselekcjonowane.
Read More

Czy można montować technologię VOIP w naszej firmie?

Powszechnie wiadomo, że technologia telekomunikacyjna jest jedną z w najwyższym stopniu istotnych kwestii w naszej organizacji. Porozumiewanie się firmy z całym światem za wykorzystaniem telefonu albo Internetu jest koniecznością, jaka nie może zostać przez nas zignorowana. Bieżąca wymiana wiedzy pozwala nam bowiem na wydajną pracę, co jest głównym celem każdego przedsiębiorstwa. Nie da się również zataić zjawiska, że usługi telefoniczne stanowią dla nas pewien wydatek pieniężny. Instalacja wszystkich urządzeń, poprowadzenie podłączeń i ich odpowiednia konfiguracja niejednokrotnie może pochłaniać dużą część naszych zasobów finansowych.
Read More

Sprawdzone usługi dostępne na korzystnych warunkach

W obecnych czasach elektroniczne usługi cieszą się znacznym zainteresowaniem i nawiązują do najróżniejszych sfer aktywności zawodowej. Trzeba nadmienić, że często są one bardzo korzystne pod względem finansowym.
Read More

W jaki sposób właściciele firm mogą rozliczać wykorzystywanie prywatnych pojazdów w celach firmowych.

Używanie pojazdów prywatnych w celach firmowych jest obwarowane pewnymi regulacjami. Na dzień dzisiejszy przedsiębiorcy mają dwie możliwości żeby wszystko było legalnie, to znaczy albo wprowadzić samochód w ewidencję środków trwałych, lub też używać prywatnego samochodu, a koszty rozliczać przy pomocy tak zwanej kilometrówki.

Read More

Zainteresowanie podatników tym, by przekazać jeden % podatku dla organizacji pozarządowych

Jeżeli chodzi o interesowanie się obywateli tym, żeby przekazać jeden % podatku dla organizacji pozarządowych to rośnie ono każdego roku. Obywatele stają się w większej mierze zmotywowani ku temu, by przekazać 1 %, gdyż posiadają pojęcie, że nic ich to nie będzie kosztować, a że będą mogli przez to komuś pomagać. Z tego względu, osoby zainteresowane przekazywaniem podatku muszą orientować się, że już podczas rozliczania się muszą dokładnie określić, komu chcą oddać jeden procent.
Read More

Druk banerów i zalety wykorzystania ich w reklamie – sprawdź więcej

Banery to bardzo powszechna forma reklamowa w obecnych czasach, jaka entuzjastycznie używana jest zarówno przez niewielkie firmy, jak także przez ogromne przedsiębiorstwa. Banery to niezwykle funkcjonalna reklama, którą wolno zastosować właściwie wszędzie, za ich pomocą wolno promować nie wyłącznie towary i usługi, lecz także ważkie wydarzenia, takie jak na przykład koncerty, festiwale albo eventy.
Read More

Na co trzeba kłaść nacisk w czasie zakładania własnej działalności gospodarczej?

Osoby, które posiadają swoją działalność gospodarczą doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że jej prowadzenie może nastręczyć dość dużo kłopotów, z tego powodu dobrze jest wiedzieć, które aspekty funkcjonowania firmy powinny mieć najistotniejsze znaczenie. Co najważniejsze, rzecz jasna należy zatroszczyć się o korzystne konto dla firmy, jakie będzie wiązało się z niewielkimi opłatami za jego prowadzenie i za ewentualne przelewy.
Read More

Specjalistyczne szkolenia z tematyki bezpieczeństwa i higieny pracy w Stolicy

Znakomita jakość usług to coś, co szczególnie wyróżnia nasze przedsiębiorstwo na tle innych. Rozwiązania z najwyższej półki trafiają do szerokiego grona odbiorców, którzy wskazują sobie wzajemnie te możliwości. Działając szczególnie na polu organizacji, ale również technicznego bezpieczeństwa pracy chcemy prezentować rozwiązania, które charakteryzują się kompleksowością. W dodatku, wyróżnia nas niezwłoczność działania. Specjalistycznie prowadzone szkolenia bhp warszawa są rezultatem starań naszych ekspertów, którzy na bieżąco szukają właściwych rozwiązań.
Read More

Wypłata minimalna w ostatnim roku

W dzisiejszych czasach wszyscy gonią za pieniądzem. Nie jest łatwo żyć w czasach, gdzie istotniejsze okazuje się mieć niż być. Ale nie każdego stać na to, żeby zbyt dużo rzeczy kupić. Bo jak wiemy minimalne wynagrodzenie 2015 nie było szczególnie optymistyczne. Osoby pracujące za minimalną stawkę krajową na miesiąc wiedzą, że nie jest łatwo związać koniec z końcem. Jednak lepsza jest jakakolwiek płaca aniżeli żadna.
Read More

Błyskawiczne Rozliczenie PIT 2016 / 2017 dla wszystkich

Rozliczanie PIT bywa czasem kłopotliwe. Dawniej wymagało specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności.

Obecnie istnieje jednak rewelacyjna pomoc.
Read More

Reklama outdoorowa – co to jest i z jakiego powodu cechuje się dzisiaj faktycznie dużą popularnością?

Powiedzenie, że reklama jest dźwignią handlu cały czas jest faktycznie aktualne. Obecnie na rynku praktycznie w każdej branży działa wiele firm, dlatego nie należy dziwić się, że każde przedsiębiorstwo musi starać się walczyć o klienta, a podstawową bronią w tej walce jest naturalnie odpowiednio skrojona kampania reklamowa.
Read More

Prawdziwą siłę oddziaływania coacha możemy poczuć po kilku trafnych pytaniach powodujących rewolucję w umyśle i duszy.

Coaching dotyczy prawie każdego aspektu życiowego: rodziny, aktywności zawodowej, zdrowia, związków przyjacielskich, relacji z ludźmi, stanu psychicznego. W najczęściej stosowanej formie, coaching to dialog dwojga osób: coacha i klienta. Takie spotkania są określane mianem sesja i mogą przebiegać od jednej do kilku godzin. Klienci korzystają ze wsparcia coacha, kiedy mają jakiś kłopot, któremu nie potrafią podołać. Lub kiedy pragną osiągnąć cel a nie mają pomysłu, jak się do tego zabrać. Po prostu, kiedy chcą przeprowadzić zmiany. Odszukanie najefektywniejszego dla petenta rozwiązania odbywa się poprzez zadawanie mu adekwatnych zagadnień.
Read More

W jaki sposób szybko napisać deklarację PIT i czy możemy sobie w jakiś sposób w tym pomóc?

Oświadczenia podatkowe powinniśmy złożyć wszyscy bez względu na to czy też osiągamy jakiekolwiek dochody, czy nie. Należałoby to wykonać do końca czwartego miesiąca w roku, żeby nie mieć żadnych problemów z Urzędem Skarbowym.
Read More

Programy do składania deklaracji podatkowych online

Już wkrótce znowu, jak każdego roku jesteśmy zmuszeni rozliczyć się z US. Najlepiej zrobimy to z pomocą programu, jaki pozwoli nam nie tylko poprawnie wypełnić PIT, ale również wysłać go elektronicznie do Urzędu Skarbowego.
Read More

Organizacja szkoleń i zebrań biznesowych – sala szkoleniowa Kraków, sala konferencyjna Legnica

Obecnie dominuje ogromnie wielka moda na ciągłe kształcenie swoich kompetencji i dążenie do osiągnięcia sukcesu w danych dziedzinach. Coraz to więcej osób skupia się na karierze, chce założyć swój biznes i wskutek tego żyć na poziomie.
Read More

Branża proponująca ekrany led

Diody są aktualnie bardzo często wykorzystywane w najróżniejszych branżach. Ich możliwości nie zostały jeszcze finalnie odkryte, dlatego dobrze jest przyglądać się przygotowywanym za ich pomocą opcjom. Specjaliści w zakresie oświetlenia przekonują, że diody świecące są przyszłością, a ekran led już niedługo spełniać będzie niemało różnorakich funkcji. Dioda czyli półprzewodnikowy przyrząd optoelektroniczny stosuje wydzielane promieniowanie, dlatego światło jest świetnie widzialne.
Read More

Co to jest reklama zewnętrzna? Jakiego rodzaju ma zastosowanie, jakie są jej rodzaje i gdzie najlepiej się odnajduje?

Reklama zewnętrzna czy reklama uliczna jest zazwyczaj nazywana po prostu „poza domem”. Tego gatunku reklama z zastosowaniem digital signage to również typ takiego rodzaju promocji, lecz w tym wypadku stosuje się wizualną elektroniczną komunikację. Jaki jest jej cel ? To przede wszystkim docieranie przekazu reklamy do określonych miejsc, w dogodnym momencie z treścią, która jest dopasowana do lokalizacji wyświetlacza.
Read More

75 tys. ludzi dziennie ogląda naszą reklamę, czyli w jaki sposób skutecznie reklamować się w Koninie

Od dawna wiemy, że najefektywniejsza reklama to taka, którą przyswajamy przypadkiem, przykładowo oczekując na skrzyżowaniu na zmianę sygnalizacji. Jak chociażby w Koninie, przy tłocznej ulicy Kleczewskiej.
Read More

Interesujące i efektywne sposoby na dorabianie – inwestowanie w papiery wartościowe

Wielu ludzi teraz może rozważać, jak można korzystnie dorobić do pensji wykorzystując przede wszystkim wiedzę na dany temat. Jednocześnie jednak nie brakuje rozmaitych rodzajów inwestycji – należy nieraz jedynie dopasować je do swych aktualnych możliwości oraz umiejętności, które również można rozwinąć. Są to na przykład inwestycje w akcje – często polecane przez wielu docenianych biznesmenów ze względu na liczne zalety, którymi zdecydowanie powinni zaciekawić się również osoby jeszcze niezorientowane w świecie finansów.
Read More

Czy wprowadzanie normy ISO jest nam dzisiaj niezbędne?

Implementacja stosownych rozwiązań technologicznych, które są nam w stanie zapewnić najwyższe normy jakości jest dziś niesłychanie pożądana przez wszystkie organizacje. Ich zastosowanie pozwala bowiem na podtrzymanie różnorodnych przejawów firmowych na najwyższym i równocześnie zadowalającym poziomie. Poniekąd ich wprowadzanie jest podobnie wyrazem prestiżu, co bez wątpienia będzie odczuwane na rynku jako istotny atut. W związku z tak wielką renomą tego typu działań, każda firma potrzebuje uzyskać unikalną wiedzę, dzięki której będzie w stanie je wdrożyć w praktyce.
Read More

Jak szukać informacji i czytać dane odnośnie kursów walut?

Aktualnie na świecie istnieje wiele walut, jakimi posługują się mieszkające w różnych państwach osoby.. Dlatego jeśli chcemy zacząć grać na giełdzie musimy orientować się od czego zależą kursy walut oraz jak czytać statystyki dotyczące kursów walut.
Orientacja w kursach walut jest przydatna osobom często podróżujących. Kursami walut powinny się również interesować osoby, które albo mają kredyty w obcej walucie, czy też kredyty w obcej walucie, albo planują takie zobowiązanie zaciągnąć. Natomiast jeśli pragniemy zacząć grać na giełdzie musimy szerzej poznać zależności panujące w tej sferze. Zatem od czego właściwi uzależnione są kursy walut? Tak naprawdę od wielu czynników. Głównie od tego, w jakiej sytuacji gospodarczej jest aktualnie konkretny kraj, jak wielu ludzi się do niego wybiera i ogólnie od popularności waluty – bardzo pomocna strona, warto zajrzeć. Informacje dotyczące na przykład kursu funta do dolara bez problemu znajdziemy pod hasłem gbp/usd. Na początku zatem warto nauczyć się skrótów walut, które funkcjonują na giełdzie.
Zarówno szukając informacji o notowaniach kursu wspomnianego wyżej funta brytyjskiego do dolara, jak też dla usd/jpy, a więc dolara amerykański do jena japońskiego, i podobnie dla wielu innych notowań, w internecie bez problemu odnajdziemy dane nie tylko dotyczące aktualnego kursu, ale również na temat ceny kupna i sprzedaży oraz stopy zwrotu – znajdź informacje na temat usd/jpy. Każdy kto zatem planuje grać na giełdzie albo z innych przyczyn powinien interesować się kursami walut, musi wiedzieć co oznaczają wskazane dane. Na giełdzie stosuje się miary bezwzględne jak i względne. Najczęściej przyjmowanymi zmiennymi są cena (wartość), oznaczana jako P i stopa zwrotu, oznaczona literą R. Cena wyrażona jest w jednostkach pieniężnych, natomiast stopa zwrotu opisywana jest w procentach. Tak samo ceny jak i stopy zwrotu mają ścisły związek z ryzykiem, z jakim mamy do czynienia między innymi grają na giełdzie. Im większe zmiany stopy zwrotu lub ceny, tym większe ryzyko. Stopę zwrotu definiuje się jako stosunek wielkości zysku do wielkości zaangażowanego kapitału.
Read More

Reklama outdoorowa to rewelacyjny pomysł na rozwój przedsiębiorstwa

Jeżeli jesteś właścicielem własnej firmy, wówczas zdecydowanie dobrze zdajesz sobie sprawę z faktu, jak mocno ważna jest reklama. Jeżeli nie będziesz właściwie reklamował swojej firmy, wówczas nie za bardzo będziesz mógł liczyć na ogromne zyski – kiedy chcesz zarabiać naprawdę spore pieniądze, wówczas niewątpliwie powinieneś postawić na reklamę – nie bez przyczyny mówi się często, że reklama jest dźwignią handlu.
Read More

Elektroniczny obieg faktur zezwala na znaczne pomniejszenie wydatków

Jeżeli przedsiębiorstwo korzysta z papierowych faktur, to mają one dotrzeć wpierw do osoby, która zakupiła konkretny materiał albo usługę, żeby ona je opisała, potem do potwierdzenia przez dyrektora, a dopiero na końcu do księgowości, gdzie są wpisywane do systemu.
Read More

Obecny wiek to doba internetu – w sieci kupujemy produkty, rozmawiamy z przyjaciółmi, ale możemy także wziąć kredyty oraz lokować środki na lokaty.

Nastały lata, kiedy w dużej mierze nie musimy nawet ruszać się z domu, żeby pozałatwiać wiele sprawunków. Możemy kupić jedzenie w sieci, oglądać filmy oraz być w kontakcie z najbliższymi.
Read More

Funkcjonalna jak i szybko rozwijająca się postać promocji w świecie

Spacerując po mieście często mamy możliwość przyjrzeć się jak na autach są ponaklejane różne naklejki. Z znakami firm, z produktami czy choćby z hasłami. Jest to nic innego jak reklama, tymczasem w postaci ciut odmiennej niż dotychczas była wykorzystywana.
Read More

Biuro w firmie|Przestrzeń biurowa w firmach

Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna, a później następne – wszystkie mają miejsce w jakimś biurze. Dość często w związku ze stresem nie zwracamy uwagi na to, jak dane biuro zostało urządzone. Jednak, gdy dostajemy pierwszą pracę i własne biurko przy, którym mamy pracować, to patrzymy uważnie na to, w jakim miejscu pracujemy. Bywa, że miejsce naszej pracy raczej nas przytłacza niż motywuje do efektywnej i przyjemnej pracy, ale cóż nie ma, co narzekać, bo mogliśmy trafić gorzej. Ale prawda jest taka, że czasem warto coś zmienić. Wiadomo, że najpierw trzeba porozmawiać z szefem, ale nie ma, co się krępować. Wiadomo, że biuro i firma to dwa nierozłączne elementy. Nieważne czy sprzedajemy coś przez Internet, czy klienci odwiedzają nasze biuro. To jak wygląda nasze biuro poza tym, że ma wpływ na klientów, wpływa zwłaszcza na samych pracowników. Dlatego biuro musi być odpowiednio zaaranżowane i wyposażone we wszelkiego rodzaju potrzebne akcesoria, które ułatwią pracę.
Read More

Czy już odnaleźliśmy program na PIT-y 2017?

Przy rozpoczęciu każdego roku kalendarzowego, niezbędne będzie złożenie dokumentów z dochodu za miniony rok. Należy powiedzieć jak to uczynić i do kiedy będziemy mieli czas, tak byśmy nie musieli przedkładać korekty, ani opłacać najmniejszych kar.
Rozliczenie PIT 37 powinno być przygotowane niesamowicie skrupulatnie
Read More

Pity przeznaczone na roczek dwa tysiące siedemnasty – a więc, następny tekst pochodzący z cyklu „w jakim miejscu szukać?” i „gdzie znaleźć?”

Wewnątrz naszych tekścikach już nie jeden raz poruszaliśmy temacik PIT-ów – temacik, który tak naprawdę odmienia się jak w kalejdoskopie, stając się pojedynczym spośród tych rodzajów tekstów, która to nazywamy temacikami „rzeczki”.
Read More

Warto powalczyć o podatek z zagranicy

Należy nam się podatek z zagranicy
Jeżeli pracujemy we własnym kraju, to właściwie wydajemy sobie sprawę z tego, że na początku następnego roku będziemy zmuszeni się rozliczyć z tego co uzyskaliśmy i że dostaniemy zwrot podatku, kiedy tylko wpłaciliśmy go w odpowiedniej wielkości. Ale tak rzeczywiście mało kto zaznaczy, iż jeśli pracował za granicą, to też należy mu się takowy zwrot.
Read More

W spisie bez wątpienia jest księgowa Olsztyn

Nadchodzi okres, gdy każdy musi rozliczać się z urzędem skarbowym, przez to nawet osoby, które na co dzień nie korzystają z usług księgowych, nagle tej pomocy chcą przy wypisywaniu rozliczenia. Dlatego właśnie dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie zestawienie księgowa + Olsztyn, wystarczy że wprowadzimy ją w okienko wyszukiwarki, a szybko pojawi nam się nawet kilkadziesiąt trafień. Warto powiedzieć, że mamy szansę także poszukać zdań o konkretnych księgowych, przez co będziemy mieli szansę zatrudnić taką, która będzie radowała się sporą popularnością, gdyż to będzie świadczyło o jej odpowiednim podejściu do wypełnianego zadania.
Read More

Zatrudnienie w dziedzinie informatycznej – okazja na zrobienie kariery w fenomenalnym tempie

Dzisiejsze technologie aktualnie wdrażane są w wszystką praktyczną sferę życia i są zwłaszcza zasadnicze w rozwoju firmy.
Read More

Różnorodne odmiany reklam wykorzystywane w placówkach handlowych, jak w porównaniu z innymi wypadają standy

Nowoczesna reklama używa wszystkiego, co tylko się da, żeby zachęcić i przyciągnąć klientów. Z tego też powodu idąc ulicą czy udając się do pierwszego z brzegu sklepu mija się dziesiątki rozmaitych reklam. Czy zawsze będą one skuteczne – to nie wiadomo. Lecz ich obecność świadczy o tym, że firmy bez przerwy próbują się wybić pośród konkurentów, uzyskać nowych odbiorców czy chociażby poinformować o swoim istnieniu. W większości sklepów można przykładowo zobaczyć najróżniejsze standy, to znaczy leciutkie, proste do przeniesienia formy reklamy w kształcie przykładowo postaci albo półek.
Read More

Wielka sieć telebimów użytkowana aktualnie w reklamie – billboardy

Billboard to jeden z modeli telebimów, jakie są w dzisiejszych czasach użytkowane w skutecznej i profesjonalnej reklamie na ogromnie dużą skalę. Reklama zewnętrzna cechuje się niezwykle dużym zainteresowaniem, gdyż jest to niechybnie jedna z lepszych odmian reklamy, jaka stosowana jest zarówno przez małe jak również duże, potężne firmy.
Read More

W którym miejscu szukać dodatkowe środki płatnicze?

Od czasu do czasu chcemy dodatkowej gotówki. Potrzeby są rozliczne, czasami bagatelne jak na przykład kupno nowego ładniejszego telefonu albo są to większe wydatki na przykład nieodzowny jest niespodziewany remont, bo sąsiadowi pękła rura, a my niestety się nie asekurowaliśmy.
Read More

Jak prędko i bezproblemowo wypełnić pit? O jakich kwestiach jednocześnie warto pamiętać?

Co roku każdy z nas powinien wypełniać deklarację podatkową, czyli pit. Nie za bardzo to lubimy, ponieważ wiążę się to z wizytą w skarbówce Stop! Tak było w przeszłości, dzisiaj możemy skorzystać z pit online. Jedno na pewno się nie zmieniło, bo nie za bardzo lubimy to robić, lecz dzisiaj łatwiej złamać swoją niechęć, gdyż dzięki sieci robimy to szybko i we własnym domu. Żegnajcie więc kolejki w skarbówce, rozliczenie pitu nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe.
Read More

Reklama na telebimie

Rewelacyjnie opracowane reklamy na telebimy to efekt wzmożonej pracy wielu fachowców. Wkładają oni wiele siły w przygotowywanie najrozmaitszych rozwiązań, które będą pasować zamawiającym klientom i doskonale prezentować ich produkt. Wiele zależy również od lokalizacji.
Read More

PIT dostarczony po terminie to wyłącznie problemy

Niepunktualne złożenie zeznania fiskalnego niesie z sobą nie wyłącznie konsekwencje finansowe. Spóźnialscy podatnicy muszą się liczyć również ze stratą pewnych uprawnień.
Read More

Jak wygląda sytuacja z tym przekazem reklamowym w dzisiejszych czasach? Czy warto się reklamować tylko w sieci?

Co jest całkowicie konieczne, ażeby ktoś nas zauważył, byśmy byli widoczni? Odpowiedzi w tym miejscu może być naprawdę sporo, ponieważ znane są przypadki ludzi, którzy pragnęli na siebie zwrócić uwagę, więc skakali na przykład z wysokiego budynku. Owszem, taki człowiek z pewnością zostanie zauważony, ale to czy uda mu się przeżyć czy będzie miał z tego pożytek – pozostaje niewiadomą. Całe szczęście jesteśmy cywilizowani i mamy lepsze metody na to, by się wypromować. Zwykła reklama to jednak aktualnie zbyt niewiele, gdyż trzeba czegoś naprawdę ekstra. Najkorzystniej to promować się w paru miejscach, by był prawdziwy rezultat.
Read More