75 tys. ludzi dziennie ogląda naszą reklamę, czyli w jaki sposób skutecznie reklamować się w Koninie

Nie od wczoraj wiadomo, że najefektywniejsza reklama to taka, którą chłoniemy przypadkiem, na przykład czekając na skrzyżowaniu na zmianę sygnalizacji. Jak choćby w Koninie, przy zatłoczonej ulicy Kleczewskiej.

Znajdujący się w tej lokalizacji telebim, należy do firmy posiadającej sieć telebimów w miejscowości. Ten przy ulicy Kleczewskiej ma szerokość 5 metrów, a jego wysokość wynosi 4 metrów. Bez szwanku pracuje także przy trudnych warunkach atmosferycznych – od minus 20 stopni aż do sześćdziesięciu stopni na plusie. Zamocowano go przy jednym z największych skrzyżowań w Koninie, przez które codziennie przemieszcza się około 75 000 ludzi. To również miejsce stykania się najludniejszych części Konina.

telebim reklamowy LED

Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne agencje usługowe, motele, markety, banki, ale też urzędy, szkoły, przedsiębiorstwa i kościoły. Sieć telebimów składa się w mieście z jeszcze jednego ekranu, który zamocowany jest przy wjeździe do miasta, w pobliżu drogi krajowej nr 25. Na obydwóch ekranach wyświetlane są spoty promujące między innymi różne sklepy, knajpy, szkół i gabinetów stomatologicznych. Jak oceniają właściciele telebimów, na spoty każdego dnia patrzy aż 75 tys. mieszkańców Konina.

Ten tekst Ci się spodobał? To odkryj www (http://www.inwencja-meble.wroclaw.pl/), a odnajdziesz większą ilość zbliżonych tematycznie informacji, które również będą interesujące.

Jeżeli chcemy zobaczyć, jak wyglądają telebimy, wpiszmy w wyszukiwarce internetowej sekwencję „telebim Konin Kleczewska”. W sekcji graficznym umieszczone są jego fotografia”, a w sekcji map – precyzyjna lokalizacja i trasa dojazdu.

Ta metoda komunikowania za pośrednictwem telebimów wydaje się być zatem szczególnie korzystna dla reklamodawców. Co powinniśmy zrobić, żeby nasz film reklamowy był pokazywany na ekranie? Wystarczy odwiedzić stronę Po wpisaniu w wyszukiwarce sekwencji „telebim Konin Kleczewska” zostaniemy przekierowani na stronę jego właściciela.

Zainteresował Cię ten wpis? W takim razie wejdź na naszą inną witrynę – tam można zobaczyć tutaj (https://www.happytree.com.pl/) zajmujące wątki, które dla Ciebie opracowaliśmy.

Umieścił na niej precyzyjne specyfikację ekranu oraz warunki nawiązania współpracy. Warto się na nią zdecydować, jeśli poszukujemy skutecznego sposobu promocji. Nasze filmiki reklamowe umieszczone na telebimach, dotrą aż do 75 tys. mieszkańców miejscowości, a krótkie filmy wideo na dłużej zapadną w pamięci, niż nawet szczególnie wyszukane grafiki.