Biznes i prawo

w kilku słowach

Kategoria: Prawnik wyjaśnia

Wyceny nieruchomości – przykład usługi, którą dobrze jest się zainteresować w kontekście przyszłości zawodowej

Jak dobrze wiadomo, mądre decyzje w przypadku różnorakich ludzi przychodzą w przeróżnym wieku. Niewątpliwie jednak im wcześniej nauczymy się podejmować roztropne decyzje, tym większe korzyści z tego będziemy mieć w przyszłości. Za przykład niech posłuży troska o naszą karierę zawodową. Im mądrzej ją zaplanujemy oraz wcześniej zaczniemy się wspinać po wybranych szczeblach, tym prościej będzie nam zrealizować sukces w przyszłości.
Read More

Wyceny nieruchomości – nie taka znów prosta rzecz

Być może masz mieszkanie i chcesz je sprzedać. A może właśnie odwrotnie: chcesz zakupić nieruchomość bądź też jesteś ciekaw, ile kosztuje twój domek? We wszystkich przypadkach potrzebna ci wycena nieruchomości.
Właściwie nieruchomość możesz wycenić samodzielnie.
Read More

Małżeństwo się nie układa? Prawnik pomoże się rozwieść

Niestety, nie każde małżeństwo jest korzystne. Sporo par, które kiedyś zdecydowały się stanąć z sobą przed ołtarzem zauważa, że czasami ich uczucie zanikło. Nieporozumienia, brak uczucia, utrata bliskości – wszystko to sprawia, że małżeństwo staje się coraz większym kłopotem. Dla ogromnej ilości ludzi w takiej sytuacji rozwiązaniem może być przywrócenie formalnej wolności.
Read More

Wypłata minimalna w ostatnim roku

W dzisiejszych czasach wszyscy gonią za pieniądzem. Nie jest łatwo żyć w czasach, gdzie istotniejsze okazuje się mieć niż być. Ale nie każdego stać na to, żeby zbyt dużo rzeczy kupić. Bo jak wiemy minimalne wynagrodzenie 2015 nie było szczególnie optymistyczne. Osoby pracujące za minimalną stawkę krajową na miesiąc wiedzą, że nie jest łatwo związać koniec z końcem. Jednak lepsza jest jakakolwiek płaca aniżeli żadna.
Read More

Bez perturbacji, klarowne i bezpieczne rozliczenie podatku PIT.

Jeśli chcesz rozliczyć podatek przez internet, powinieneś skorzystać z dobrego, skutecznego oraz bezpiecznego programu. Takich programów znajdziesz dziś wiele, możesz je ściągnąć na komputer lub skorzystać z wersji przeglądarkowej.

Read More

Tworzenie sklepów internetowych nie jest u nas innowacja, a kupna w internecie dokonuje coraz większa liczba klientów, gdyż ceny w tym miejscu są naprawdę atrakcyjne

Nie stało się tak bez przyczyny. Przedsiębiorcy nie wymagają do tego przecież ani składu, ani punktu stacjonarnego, który wymagane by było opłacać. Z tej racji towary zakupione w takim sklepie on line mają z reguły niższą cenę.
Read More