Biznes i prawo

w kilku słowach

Tag: rzeczy

rzeczy

Jak się zachować na wypadek kolizji drogowej? Które dane sprawcy przydadzą się nam? Gdzie zgłaszamy szkodę?

Stłuczki na drogach to bardzo częsta rzecz. Pomimo że jest jakby bezpieczniej, niż jeszcze kilka lat temu, to i tak ciągle słyszy sie o niebezpiecznych wypadkach. Co zrobić, gdy zdarzy nam się brać udział w jednym z nich? Jak starać się o wypłatę odszkodowania?
Różne stłuczki albo wypadki na drogach za każdym razem wiążą się ze sporym stresem.
Read More

Pity przeznaczone na roczek dwa tysiące siedemnasty – a więc, następny tekst pochodzący z cyklu „w jakim miejscu szukać?” i „gdzie znaleźć?”

W naszych tekścikach już nie jeden raz naruszyliśmy temat PIT-ów – temacik, który to tak naprawdę zmienia się jak wewnątrz kalejdoskopie, stając się pojedynczym z tych rodzajów tekścików, które nazywamy temacikami „rzeki”.
Read More

Czym zajmuje się rzeczoznawca? Co to jest operat szacunkowy?

Czasem zdarza się potrzeba skorzystania z opinii eksperta w kwestii, na temat które sami nie mamy wiedzy, żeby się wypowiadać. Czasem opinia ta jest potrzebna do celów przeprowadzenia spraw sądowych.
Read More

Czym jest kancelaria komornicza, jakimi sprawami się zajmuje i dla kogo zarabia?

Bywają czasami tego typu okoliczności, w których wcale nie pragnęlibyśmy się znaleźć. Idzie o takie sytuacje, kiedy ze względu np. nieoczekiwanej oraz niezwykle groźnej choroby wymagamy pilnie dużej gotówki.
Read More

Prawnicze studia w naszym kraju. Czy warto się na nie decydować?

Prawnicze studia są od wielu lat jednym z najentuzjastyczniej wybieranych kierunków . Posiadanie takiego zawodu zdaje się gwarantować pewność w poszukiwaniach swego miejsca na rynku pracy.
Read More

Co ma możliwość nam zaoferować firma kurierska?

Im więcej rzeczy przesyłamy, tym mocniej ciekawi nas to, jaka propozycja kurierska obecnie jest najbardziej atrakcyjna oraz z której z nich powinniśmy korzystać
Read More

Poszukując właściwego notariusza dobrze jest skierować atencję na opinie osiągalne w sieci

Współcześnie pojawia się sporo sytuacji, które zmuszają nas do skorzystania z wsparcia ekspertów. Nie sposób ukryć, że jako ludzie nie posiadamy zawodowej wiedzy z każdej dziedziny i często nie jesteśmy w stanie samemu poradzić sobie z występującymi przeciwnościami.
Read More