Biznes i prawo

w kilku słowach

Tag: Internet

Internet

Zatrudnienie w dziedzinie informatycznej – okazja na zrobienie kariery w fenomenalnym tempie

Dzisiejsze technologie aktualnie wdrażane są w wszystką praktyczną sferę życia i są zwłaszcza zasadnicze w rozwoju firmy.
Read More

Programy do składania deklaracji podatkowych online

Już niebawem znów, jak każdego roku jesteśmy zmuszeni rozliczyć się z US. Najlepiej zrobimy to za pomocą programu, który zezwoli nam nie tylko stosownie wypełnić PIT, ale również przekazać go elektronicznie do fiskusa.
Read More

Jak można szukać zatrudnienia? Krótki poradnik.

Od kilku lat na terenie Polski występuje naprawdę duży poziom bezrobocia. Nie jest to oczywiście nic dobrego. Im bowiem większe bezrobocie, wówczas będą większe kłopoty ze poszukaniem pracy. A zatrudnienie jest ważne przynajmniej w tym celu, aby nie brakowało nam pieniędzy na opłacenie rachunków i na jedzenie. Gdzie i w jaki sposób szukać pracy, by poszukiwania skończyły się prawdziwym sukcesem?
Read More

Co to są klauzule niedozwolone, gdzie są one używane i dlaczego są niebezpieczne?

W dzisiejszych dniach liczba wirtualnych punktów sprzedaży jest wprost monumentalna. A wszakże wszelki z nich posiada własny kodeks, jaki wytycza zarówno prawa jak i obowiązki wszystkich konsumentów.
Read More

Wartościowe porady odnośnie podatku dochodowego od osób fizycznych za 2013 rok.

Na początku roku 2014 każdy podatnik został zobligowany do złożenia zeznania podatkowego za rok uprzedni. Pragniemy przypomnieć, że rozliczenie PIT za 2013 może być dla Państwa nieprawdopodobnie banalne jak również błyskawiczne jeśli zostanie to wykonane online.
Read More

Rozpoczynając swoją działalność gospodarczą dobrze jest mieć elementarną wiedzę z wielu dziedzin

Obecnie coraz więcej ludzi ciekawi się założeniem własnej firmy i szuka na to zajmujących pomysłów. Jest to niesłychanie pozytywne zjawisko, dzięki któremu rozszerza się cała gospodarka, a rynek towarów i świadczeń jest bogatszy. Chcąc założyć prywatną działalność warto mieć świadomość, że wiąże się to z licznymi godzinami żmudnej pracy, która może zniechęcić. Co więcej warto stale wdrażać się w działające na rynku procesy i zgłębiać swoją wiedzę w tej kwestii. Jest to najprostszy sposób na skuteczne wejście na rynek i podtrzymanie się na nim. Powiększanie aktywności to jeden z ważniejszych kroków, do jakiego warto dążyć. Żeby móc tego dokonać wypada znać podstawowe pojęcia połączone z prowadzeniem własnej działalności.
Read More

Poradniki online: wyrażenia zabronione 

Każdy sklep w internecie winien być prowadzony zgodnie z normami prawnymi odnoszącymi się do wszystkich sklepów i adresowanych wyraźnie do wybranych typów sklepów|Jeśli mamy zamiar założyć sklep w internecie powinniśmy pamiętać, że tego typu sklep kieruje się trochę innymi prawami niż reszta tradycyjnych sklepów.
Read More