Najbardziej skuteczny rodzaj reklamy typu outdoor

Niekwestionowanie plusami tzw. reklamy outdoorowej jest jej szeroki zasięg, małe (w porównaniu z reklamą w telewizji i radiu) koszty, nieomalże nieograniczona dostępność, i sposobność różnicowania grup ewentualnych nabywców poprzez odpowiedni wybór lokalizacji reklamy. Ogłaszając się za pomocą tablic reklamowych poniesiemy co prawda trochę mniejsze koszty aniżeli ogłaszając się przy użyciu telebimu, aczkolwiek moc przesyłanych treści będzie dużo mniejszą.

telebim

Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl
Telebim diodowy to współczesna jak też bardzo skuteczna forma reklamy. Z powodu znacznej dynamiczności przesyłu taka reklama przyciąga wzrok klientów, dochodząc do większego ich grona. Taka jakość outdoorowej reklamy jest na pewno bardziej efektywną niż typowe billboardy, ponieważ w dzisiejszych czasach by w ogóle zaistnieć , należy przebić się przez ogromny gąszcz konkurencji, aby pokazać ewentualnemu klientowi że istniejemy, i posiadamy coś wyjątkowego.

Jeżeli taki telebim zostanie prawidłowo ulokowany, wówczas jego przekaz – dzięki dynamice obrazu – na pewno przykuje spojrzenia tak kierowców jak i pieszych – telebim gdynia morska. Ogromną zaletą nadawanych w ten sposób spotów reklamowych jest również czynnik zaskoczenia, jaki uzyskujemy dzięki dynamicznej formie reklamy, jaką jest przekaz animowany.

Aby zgłębić wiedzę na omawiany wątek obejrzyj stronę (https://www.moje-auto.pl/katalog-online/kosmetyki-samochodowe/), która zawiera interesujące dane na prezentowany temat – wystarczy kliknąć.

Z pośrednictwem takiej postaci promocji w przeciągu kilkudziesięciu sekund jesteśmy w stanie opowiedzieć naszą ofertę potencjalnemu

telebim

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

nabywcy, a przez to nakłonić go do skorzystania z naszych usług bądź towarów. Dzięki temu rozwiązaniu możemy być pewni, że każda nasza kampania promocyjna będzie odnotowana przez pokaźne grono prawdopodobnych konsumentów.

Emitowany poprzez telebim dynamiczny przekaz z pewnością w wyższym stopniu zapadnie w pamięć mijających go potencjalnych konsumentów, niż nieruchomy tekst umieszczony na billboardzie, natomiast wysyłane przez diody LED światło powoduje, że telebim będzie dostrzegalny nawet w nocy czy przy mocno ograniczonej widzialności. Zależnie od naszych wymogów taki telebim umożliwia emisję treści reklamowych w konkretnej częstotliwości, dzięki czemu przedstawiana treść nie nudzi się klientom – przejdź na stronę. Oprócz tego, ponieważ na ogół takie telebimy zlokalizowane są w dużych miejscowościach, stawiając na tą formę reklamy, znacznie podwyższamy nie jedynie rozpoznawalność, lecz również rangę naszego przedsiębiorstwa.