Biznes i prawo

w kilku słowach

Tag: sieci

sieci

Fachowe rozwiązywanie kłopotów z prawem autorskim – wspaniałe porady prawne

W przypadku wielu kreatywnych osób, przykładowo pracowników intelektualnych , jak również wynalazców, przydatna jest czasami pomoc doświadczonego eksperta od prawa autorskiego. Czasem nawet w najrzetelniejszych placówkach zdarzają się takie zjawiska, jak przykładowo spory patentowe – a są to sytuacje, jakie obowiązkowo należy rozwikłać jak najszybciej, żeby nie przedłużać nadmiernie procesu sądowego , jak również nie wydać na to wielkiej ilości środków.
Read More

Mądrze załóżmy swój sklep internetowy

Założenie sklepu sieciowego nie jest nazbyt trudne. Prócz wirtualnego zaplecza w postaci domeny internetowej i dobrze działającej, czytelnej strony, i oczywiście realnego asortymentu, konieczny będzie odpowiedni regulamin.
Read More

Ochrona znaków towarowych – a więc, tekścik z rodzaju „co?”, „jak?” i „z jakiego powodu?”

Słysząc słowa „ochrona znaczku typu towarowego”, pierwsze co przyłazi do główki u wielu z nas samych to jakiegoś typu znak na drodze, który jest obłożony taśmami policyjnymi, lub jakimś drucikiem kolczastym.
Read More

Osoba poszkodowana w wypadku – co konkretnie się jej należy i gdzie może poszukiwać pomocy, by to uzyskać?

wypadek ma możliwość się zdarzyć dosłownie każdemu spośród nas – często bywa on wynikiem naszej własnej nieuwagi albo nawet głupoty, lecz jeszcze częściej jest tak, że ów wypadek spowodował ktoś inny lub przydarzył się w on w miejscu, które to powinno być dobrze zadbane, jednakże z powodu sporych niedopatrzeń czasami nawet i może zagrażać spacerującym w nim ludziom.
Read More