W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić życie bez wozów, ponieważ znacznie uproszczają życie

Dziś żyjemy w czasach, kiedy wszyscy się ciągle śpieszą, a czas to pieniądz. Dlatego znaczny odsetek ludzi ma auto, aby prędko i bez kłopotów być w stanie się poruszać.
Wyobraźmy sobie, że nasze dziecko ma wysoką gorączkę, a my musimy zabrać je na przystanek i jechać komunikacją miejską do szPITala, albo jedziemy z maluchami nad morze i wszystkie bagaże musimy taszczyć na dworzec kolejowy – okropna męka.

ocena

Autor: Doc Searls
Źródło: http://www.flickr.com
dokumenty

Autor: Murat Ertürk
Źródło: http://www.flickr.com

Samochodem zawsze jest komfortowo oraz szybciej. Zwłaszcza jeżeli posiadamy potomstwo i na przykład po szkole musimy je szybko zawieźć na dodatkowe zajęcia z gry na fortepianie albo karate. Wtedy auto jest niezastąpione, by być mobilnym. Nie każdego stać jednak na to, żeby nabyć samochód za gotówkę. W szczególności jeśli mamy małe brzdące, to koszty na życie szybko wzrastają. Jednak nie należy się zamartwiać, ponieważ jeżeli pracujemy na etacie, to bez problemu w każdym banku otrzymamy kredyt na samochód. Będzie on zapewne dogodny dla nas, co da nam możliwość spokojnie spłacać raty (zobacz pożyczka pod hipotekę bez bik) przez wybrany przedział czasu. Duża ilość banków stosuje różnego rodzaju promocje – przykładowo rabaty dla młodych par albo wielodzietnych rodzin. Trzeba tylko poszukać promocyjnych ofert w sieci lub zapytać znajomych.

Możliwe, że spora grupa z nich brała taki kredyt i będą w stanie nas uspokoić, że nie będzie to wcale zbyt obciążające dla naszego budżetu, jeśli kredyt na samochód mądrze rozłożymy na niewielki raty. Wtedy będzie prawie nieodczuwalny dla naszej rodziny i będziemy w stanie żyć jak do tej pory.