Telebim w Radomiu – czyli, jakie rzeczy warto wiedzieć na temat reklamie na ulicy Maratońskiej

Czy w czasie przejeżdżania przez Radom, zauważyłeś telebim, wjeżdżając na ulicę Maratońską? Czy przykuł Twoja uwagę i w tej chwili rozmyślasz nad tym, jaki to ma „przebieg” informacji – czyli jak dużo person go ogląda oraz jak mocno umie zwrócić czyjąś uwagę? Rozmyślasz nad tym, jak Twoja reklama wyglądałaby wewnątrz tego konkretnym miejscu? Jeśli tak to doskonale trafiłeś, ponieważ mamy dziś zamiar opowiedzieć wszystko co wiemy na temacik wspomnianego telebimu!

firma - wyobrażenie

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim w mieście Radom, a dokładniej – telebim Radom Maratońska, to równiuteńkie 15 m2 powierzchni, na której to znajdziemy bardzo różne reklamy usług, które są oferowane na terenie Radomia. Ów telebim, znajduje się konkretnie obok przy skrzyżowaniu dróżki krajowej nr 12 obok ulicy Maratońskiej a także ulicy Limanowskiego, oraz w sąsiedztwie skrzyżowania uliczki 1905-go roczku i Wierzbickiej. Jeżeli chodzi o jego rozdzielczość, to wynosi 512 x 288 a jego proporcje ekranowe wynoszą dokładnie 16:9. Godzinki emisji tego dokładnego telebimu bywają zawarte pomiędzy godzinką 6 rano a 23 wieczorem, a ogląda go średnio około trzydziestu tysiaków przejezdnych „widzów” każdego dnia. Warto wspomnieć, że ów telebim znajduje się przy najważniejszym dojeździe od centrum z miejscowego osiedla Borki, oraz osiedla Południe.

Niezbyt daleko telebimu odnajdziemy dwa przystanki komunikacji miejskiej, kościół, a także cmentarz – nie można również zapomnieć o napomknięciu faktu, iż bywa to tak nazywana „trasa tranzytowa” która ma kurs: Łódź-Rzeszów, Lublin.

Zaciekawiły Cię informacje programy lojalnościowe banków zaprezentowane w naszym artykule? Bardzo przyjemnie więc będzie nam dzielić się z Tobą kolejnymi notkami. Czekamy na opinię!

By dowiedzieć się, jaki konkretnie jest koszt najmu telebimu trzeba skontaktować się wraz z jego operatorem!