Każdy Polak pragnie mieć świetny samochód, jednak nie każdy może sobie na to pozwolić – wtedy musimy pomyśleć, jak to rozwiązać

Auto niezwykle upraszcza funkcjonowanie, zatem warto je mieć. Jednak część osób śni nie o byle jakim aucie, ale o rewelacyjnym wozie, który będzie szybki i piękny.

A to oczywiście kosztuje.
serwis www

Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Monety, zagraniczna waluta

Autor: OC Always
Źródło: http://www.flickr.com
Należy dążyć do tego, by spełniać swoje marzenia. U wielu ludzi marzeniem będzie posiadanie swego samochodu. I zazwyczaj są świadomi tego, że nie mogą sobie pozwolić na SUV-a, o którym marzą po nocach. Wiedzą, że nie mają wystarczająco pieniędzy, by nabyć go za gotówkę. Ponadto, nawet jeśli mielibyśmy zamiar odkładać pewną część wypłaty co miesiąc, to i tak ciągnęłoby się to zbyt długo. My umieralibyśmy z tęsknoty, a obiekt naszych westchnień wydawałby się nam coraz odleglejszy. Poza tym, rewelacyjny modelem trzeba kupować, póki jest wyjątkowy. Za 20 lat najlepszy model będzie już dawno zapomnianym staruszkiem. Wobec tego, musimy kuć żelazo, póki gorące. Jeżeli jakieś auto odkup szkody oc niebywale nam się podoba, to trzeba je nabyć teraz. Jeżeli nie mamy wystarczająco dużo pieniędzy na koncie, to najlepszym wyjściem będzie kredyt na samochód. Dzięki niemu będziemy w stanie spełnić swoje marzenie i zasiąść na kółkiem wyśnionego wozu. Mało istotne czy będzie to nowiutki SUV czy oldskulowa limuzyna – najistotniejsze, byśmy byli zadowoleni z zakupu. Kredyt mamy możliwość wziąć na kilka albo więcej lat – zależy to od nas.

Jeśli chcemy spłacić go wcześniej, to weźmiemy krótszy okres spłaty. Jeżeli jednak mamy dzieci i masę innych wydatków, to należy pomyśleć o dłuższym okresie, aby nie odczuć kredytu na domowym budżecie.