Firmowy wyjazd integracyjny do Berlina – jakie biuro podróży wybrać?

Wyprawy motywacyjne dla pracowników dużych i średnich przedsiębiorstw, to coraz częściej wybierana forma motywacji personelu przez pracodawców. Z myślą o tym stworzyliśmy cały szereg usług dedykowanych wyprawom firmowym. Z nami wyjazd incentive to przygoda.

Dzień 1Na początek zbiórka pod siedzibą firmy i wyjazd z Wrocławia w kierunku Berlina.Na miejscu grupa zostanie od razu ulokowana w Leonardo hotel Berlin i uda się do przyhotelowej restauracji na obiad.

berlin

Źródło: www.orlicatravel.pl

Następny punkt programu to zwiedzanie instalacji Alba Recykling. Po zakończeniu wizyty powrót do hotelu i czas wolny. Na wieczór zaplanowana jest uroczysta kolacja w wybranej przez firmę (miejsce zostanie uprzednio uzgodnione z organizatorem) restauracji.

Dzień 2Po śniadaniu przewidziany jest spacer po Berlinie: na pierwszy ogień Brama Brandenburska. Dalej zwiedzanie Reichstagu, gdzie jak się uda to wejście na taras widokowy w szklanej kopule parlamentu. Dalszy spacer w kierunku Alexanderplatz, gdzie można zobaczyć m.in. Fontannę Przyjaźni oraz górującą nad placem wieżę tv Fernsehturm. Po drodze trzeba zatrzymać się przy Katedrze Berlińskiej, wejść do środka, aby podziwiać jej urokliwe wnętrze. Zaraz obok katedry jest Jarmark Bożonarodzeniowy „Christmas Magic”. Niezliczone dekoracje i pokazy przenoszą turystów w cudowny świat. Swoje dzieła przedstawiają tutaj wielcy malarze i wielu innych rzemieślników. Turyści mogą na własne oczy zobaczyć jak powstają zachwycające dzieła. Na scenie można podziwiać występy wielu artystów, takich jak np. połykacze ognia oraz wykonawcy muzyki jazzowej.

Czy szukasz na stronie kwatery pracownicze płock czegoś niezwykle interesującego? Zachęcamy w takim razie do kolejnego tekstu. Musisz tylko wejść w ten link.

Mistrzowie kuchni prezentują różnorodne dania, które zadowolą podniebienie niejednego turysty. Wszystko to oferują nasze wyjazdy motywacyjne.

Ponadto trzeba skusić się na:

1) Zwiedzanie Muzeum Muru Berlińskiego – muzeum znajduje się na trzech kondygnacjach kamienicy przy Friedrichstraße, obok dawnego posterunku Checkpoint Charlie. Mieszczą się tu liczne eksponaty z czasów podziału i zimnej wojny.

2) Zamek Charlottenburg – budowla, której budowę rozpoczęto w XVII wieku i której ostatnie skrzydło ukończono w 1746 roku, ucierpiała w czasie wojny. Teraz odbudowana, zachwyca turystów swoimi pięknymi wnętrzami. W szczególności konieczna polecania jest Porcelanowa Komnata z dziełami pochodzenia chińskiego. Za pałacem umiejscowiony jest piękny ogród w stylu francuskim oraz park angielski.

3) Pergamon – muzeum przedstawia eksponaty w trzech odrębnych kategoriach: Klasyczna Kolekcja Antyków, Antyczne Muzeum Bliskiego Wschodu i Muzeum Sztuki Muzułmańskiej.

Na koniec powrót do hotelu i kluczowy posiłek w pobliskiej restauracji. Jako ostatni punkt – wyjazd do domu. Na następne podróże biznesowe zapraszamy z nami. Sprawdź też: