Reklama na autobusach

Lokalni przewoźnicy mogą zagwarantować szeroką ofertę reklamową. Poruszająca się reklama potrafi sprawić, że przekaz dotrze do ogromnej liczby potencjalnych klientów.
Ogromną korzyścią formy reklamy outdoorowej, jaką jest reklama na autobusach jest stały kontakt przekazu firmy z mieszkańcami miasta.

karta

Autor: coffsharbourlibrary
Źródło: http://www.flickr.com
Do dyspozycji reklamodawców przewoźnicy udostępniają zewnętrzne powierzchnie pojazdu, ja również wewnątrz autobusu można umieścić reklamę. W temacie takim jak reklama autobusy Szczecin przykładowo ma do zaproponowania kilka opcji. Jeśli chodzi o reklamy na powierzchni zewnętrznej autobusu, proponuje się: tył pojazdu (możliwość z szybą), bok pojazdu (możliwość oklejenia szyb wyłącznie na jednym boku), a ponadto również opcjonalnie cała powierzchnia autobusu łącznie z przodem – nawet pomocna strona, warto zajrzeć. Natomiast wewnątrz autobusu można zamieścić następujące formy reklamy: plakaty przyklejone na tyle siedzeń, albo zamieszczane wyżej przy pomocy przeznaczonych do tego konstrukcji, jak również ulotki oraz nalepki.
mężczyzna

Autor: Adam charette
Źródło: http://www.flickr.com

Ceny takich usług ustalane są indywidualnie, na podstawie ilości autobusów, ale także czasu ekspozycji reklamy.

Jeżeli masz chęć wyszukać artykuły na ten temat, to przejdź tam i zobacz pozostałe informacje odnośnie podnoszonego zagadnienia.

Dodatkowo, przewoźnicy oferują możliwość wynajęcia powierzchni reklamowych i ustawienia nośników reklamowych na terenie dworca albo jego pobliżu.

Jeśli ciekawi nas zagadnienie takie jak reklama autobusy Krosno podobnie jak pozostałe miasta w województwie podkarpackim, może pozytywnie zaskoczyć wyjątkowo atrakcyjnymi cenami – .