Biznes i prawo

w kilku słowach

Tag: miejsce

miejsce

Kim jest notariusz, gdzie zarabia oraz które właściwie ma obowiązki?

Czy wiesz, do jakiego specjalisty należy wyjść, gdy chcemy uregulować kwestie prawne odnoszące się do przykładowo ostatnio nabytej posiadłości? Takową osobą jest reprezentant zawodu tzw. zaufania publicznego, który jest powoływany poprzez ministra sprawiedliwości.
Read More

Z jakiego powodu dobrze jest mieszkać we Wrocławiu

Wrocław jest atrakcyjnym miastem dla biznesu, przede wszystkim dlatego iż miasto to leży na znaczącym szlaku komunikacyjnym, ale również dlatego, że włodarze tego miasta niezwykle dbają o dobrą atmosferę i reklamę. Miasto uchodzi w powszechnej opinii za miejsce sympatyczne do mieszkania, o szczególnym klimacie. Bez wątpliwości jest to konsekwencja kilku elementów, przede wszystkim nadzwyczajnej mieszanki ludzi tutaj mieszkających. Mieszanka ta składa się z układanki bardzo wielu tradycji tudzież kultur w wyniku wielkich wędrówek ludzki z z lat 40-tych XX wieku. Powstało tutaj swoiste społeczeństwo gdzie czujny obserwator znajdzie echa minionych kresów ale również innych fragmentów kraju.
Read More

Fachowa kancelaria adwokacka w Nowym Sączu

Kiedy jesteśmy już dorośli a także niezależni, stajemy się odpowiedzialni za swoje czyny. Często zdarzają się w życiu momenty, które nie do końca przebiegają po naszej myśli, niekiedy niezbędna nam jest konsultacja mecenasa.
Read More