Biznes i prawo

w kilku słowach

Tag: umowy

umowy

Perfekcyjni i kompetentni tłumacze przełożą wszelki napis czy też dokument

Mając znajomość kolejnych języków w mowie oraz piśmie masz większe możliwości na poznanie świata czy znalezienie fenomenalnej pracy. Nie jedynie podstawowe języki mają zapotrzebowanie na rynku polskim. Też są doceniani ludzie umiejący takie języki jakim jest ukraiński.
Read More

Jeśli się ma jakiś pracowników pamiętać należy o tym, że właściciel firmy będzie miał po ich zatrudnieniu szereg obowiązków

Już bezpośrednio po podpisaniu umowy, bo jest na to okres tylko tygodnia, należy świeżo zatrudnioną osobę zgłosić do zakładu ubezpieczeń społecznych. Przepisy tu są bardzo czytelne i nie ma miejsca na żadne ich interpretacje.
Read More

Regulamin sklepu internetowego jako zbiór przepisów sformułowanych w jednym dokumencie

Prowadzenie sklepu internetowego nie jest uciążliwe, obsługuje zamówienia cały czas. Koszty założenia sklepu w Internecie są ponoszone zaledwie raz. Potem można własnoręcznie poprawiać bazę artykułów i gatunków, wyznaczać promocje i upusty, dozorować paczki kurierskie i wystawiać faktury.
Read More

Czy w optymalnej kwocie są notariusze Dąbrowa Górnicza paru ich zaproponuje

Jeżeli nabywamy dom, lub dostaliśmy je w spadku, to koniecznie musimy zorganizować wszystkie dokumenty. Tak, żebyśmy na papierach mieli zatwierdzone, że konkretny lokal jest na własność oraz posiadamy całkowite prawo z niego korzystać, ale czy wiemy do kogo powinniśmy się zwracać w tej kwestii?
Czy dopomoże nam notariusz w Dąbrowie Górniczej?
podpisując przeróżnego rodzaju umowy, opowiadające o tym, że jakiś lokal przechodzi na naszą własność, musimy uzyskać zatwierdzenie od urzędnika.
Read More