Biznes i prawo

w kilku słowach

Tag: umowy

umowy

Jeśli się ma jakiś pracowników pamiętać należy o tym, że właściciel firmy będzie miał po ich zatrudnieniu szereg obowiązków

Już w krótkim okresie czasu po podpisaniu umowy, bo jest na to okres tylko siedmiu dniu, trzeba świeżo zatrudnioną osobę zgłosić do zakładu ubezpieczeń społecznych. Regulacje prawne tutaj są bardzo czytelne i nie ma miejsca na żadne ich interpretacje.
Read More

Czy w optymalnej kwocie są notariusze Dąbrowa Górnicza paru ich zaproponuje

Kiedy nabywamy dom, lub otrzymaliśmy je w spadku, to koniecznie musimy załatwić wszystkie formalności. Tak, abyśmy na papierach mieli zatwierdzone, że dany dom jest na własność oraz mamy pełne prawo z niego wykorzystywać, ale czy zaznaczymy do kogo musimy się zwrócić w tej sprawie?
Czy zaznaczymy gdzie przyjmie nas notariusz w Dąbrowie Górniczej?
Zatwierdzając różnego rodzaju umowy, mówiące o tym, że jakiś lokal przejdzie na naszą własność, powinniśmy posiadać zatwierdzenie od urzędnika.
Read More

Perfekcyjni i kompetentni tłumacze przełożą wszelki napis czy też dokument

Mając znajomość kolejnych języków w wymowie i piśmie masz większe szanse na poznanie krajów czy też odnalezienie wyśmienitej pracy. Nie wyłącznie standardowe języki posiadają zapotrzebowanie na rynku polskim. Też są doceniani ludzie znający takie języki jakim jest ukraiński.
Read More

Regulamin sklepu internetowego jako zbiór przepisów sformułowanych w jednym dokumencie

Prowadzenie sklepu internetowego nie jest trudne, obsługuje zamówienia cały czas. Koszty założenia sklepu w Internecie są ponoszone zaledwie raz. Później jest możliwość własnoręcznie dostosowywać bazę produktów i kategorii, wyznaczać promocje i bonifikaty, monitorować przesyłki kurierskie i wystawiać faktury.
Read More