Biznes i prawo

w kilku słowach

Tag: umowy

umowy

Jeśli się ma jakiś pracowników pamiętać należy o tym, że właściciel firmy będzie miał po ich zatrudnieniu szereg obowiązków

Już w krótkim okresie czasu po nawiązaniu stosunku pracy, gdyż jest na to czas tylko siedmiu dniu, należy świeżo zatrudnionego pracownika podać do zakładu ubezpieczeń zwanego ZUS. Regulacje prawne tu są jednoznaczne i nie będzie możliwości ich dowolnego interpretowania.
Read More

Regulamin sklepu internetowego jako zbiór przepisów sformułowanych w jednym dokumencie

Prowadzenie sklepu internetowego nie jest uciążliwe, obsługuje zamówienia cały czas. Koszty założenia sklepu w Internecie są ponoszone zaledwie raz. Potem można własnoręcznie poprawiać bazę artykułów i gatunków, wyznaczać promocje i upusty, dozorować paczki kurierskie i wystawiać faktury.
Read More

Perfekcyjni i kompetentni tłumacze przełożą wszelki napis czy też dokument

Posiadając znajomość dodatkowych języków w wymowie i piśmie posiadasz większe szanse na poznanie świata czy też znalezienie zachwycającej pracy. Nie jedynie standardowe języki posiadają zapotrzebowanie na rynku polskim. Też są cenieni ludzie znający takie języki jakim jest ukraiński.
Read More

Czy w optymalnej kwocie są notariusze Dąbrowa Górnicza paru ich zaproponuje

Jeżeli nabywamy dom, lub dostaliśmy je w spadku, to koniecznie musimy zorganizować wszystkie dokumenty. Tak, żebyśmy na papierach mieli zatwierdzone, że konkretny lokal jest na własność oraz posiadamy całkowite prawo z niego korzystać, ale czy wiemy do kogo powinniśmy się zwracać w tej kwestii?
Czy dopomoże nam notariusz w Dąbrowie Górniczej?
podpisując przeróżnego rodzaju umowy, opowiadające o tym, że jakiś lokal przechodzi na naszą własność, musimy uzyskać zatwierdzenie od urzędnika.
Read More