Szkolenia Bezpieczeństwa i Higieny Pracy mogą także odbywać się po angielsku dla obcokrajowców nie znających polskiego

Dziś dużo firm zatrudnia osoby pochodzące z różnych państw. Powinny oni tak jak wszyscy pracownicy przebyć wymagane szkolenie BHP. Na szczęście dziś to nie jest żaden kłopot, bo specjalistów w tej dziedzinie prowadzących lekcje po angielsku jest niezwykle dużo.

biurowiec

Autor: Stefan Kuryłowicz, APA Kuryłowic
Źródło: Wolf Immobilien Polen Sp. z o. o.
CV

Autor: Train Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom firm zatrudniających cudzoziemców dużo podmiotów prowadzi szkolenie (BHP Profesjonalnie – przejdź na naszą stronę) BHP po angielsku. Takie szkolenia mogą być przeprowadzane w grupach i osobno. Są one prowadzone przeważnie w siedzibie firmy zlecającej takie szkolenie i w wygodnym dla członków personelu czasie. Firmy szkoleniowe zatrudniają tylko wyszkolonych lektorów angielskich z wieloletnim doświadczeniem, którzy już współpracowali z obcymi podmiotami z różnych branż. Język angielski nie jest ojczysty dla wielu cudzoziemców. Jednak nie będą oni mieć problemu ze zrozumieniem kursu. Obowiązkowe szkolenie BHP korporacja szkoleniowa dostosuje do doświadczenia i zdolności zawodowych.
Szkolenia organizowane są w postaci instruktażu, kursu albo samokształcenia kierowanego. Powinny mieć one na celu uzyskanie albo uzupełnienie wiedzy dotyczącej realizowanej pracy i zachowania się w korporacji w sposób zgodny z przepisami BHP. W czasie szkolenia używane są różne środki edukacyjne, a zatem filmy i środki do udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku przy pracy. Przedstawione także będą metody obsługiwania sprzętu przeciwpożarowych.

Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje kartę szkolenia wstępnego lub orzeczenie o zakończeniu szkolenia okresowego. Faktura za szkolenie (znacznie informacji www.bhpprofesjonalnie.pl < kliknij) jest wysyłana pocztą pod wskazany we wniosku zgłoszeniowym adres.